czwartek, 12 kwietnia 2012

TOP TEN - KARLIE KLOSS

Dziś rozpoczynam na swoim blogu cykl postów,z serii TOP TEN, poświęconych na przedstawienie Wam ogólnego zarysu najbardziej wziętych modelek,z przełomu ostatnich dziesięciu lat,poczynając od teraz,a kończąc na latach dziewięćdziesiątych. Czyli wtedy,kiedy to u mnie,jako nastolatki zaczynały się pierwsze fascynacje światem mody. Zapewne modelek będzie nieco więcej,niż tylko dziesięć,bo bardzo trudno byłoby się zamknąć w tak okrojonym gronie.


Numer jeden na mojej liście to- KARLIE KLOSS- młodziutka,bo zaledwie dwudziestoletnia Amerykanka,uznana za jedną z najlepszych modelek wszech czasów,mimo swojego młodego wieku.
Jako nastolatka ćwiczyła balet,jednak nie wróżono jej kariery międzynarodowej,z uwagi na zbyt wysoki wzrost. Udało się jednak w modelingu. Karlie ma 185 cm wzrostu,rozmiar ubrania to 34,a numer buta 40.
Pracuje dla najbardziej znanych w świecie mody- Marc Jacobs,Gucci,Eli Saab,Chanel,Calvin Klein,Alexander McQuinn,Chloe,Valentino,Victor & Rolf,Donna Karan.
Moim skromnym zdaniem,ta dziewczyna ma w sobie to COŚ,co powinno wyróżniać supermodelkę,świetnie się rusza i kocham ją za jej dzikie spojrzenie:) Powodzenia Karlie!


1 komentarz:

Chętnie przeczytam to,czym chcesz się podzielić:)